Przejdź do głównej treści
     
Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

O nas

REMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Zielonej Górze została założona w 1991 roku. Podstawowym celem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja piekarnicza i ciastkarska oraz dystrybucja wyrobów na terenie regionu. Obecnie nasze produkty dostarczamy na teren miasta Zielonej Góry gdzie posiadamy sklepy firmowe oraz zaopatrujemy klientów na siedmiu kierunkach prowadzących do większych miast w regionie tj.: Głogowa, Gubin, Krosno Odrzańskie, Lubsko, Nowa Sól, Słubice, Sulechów, Świebodzin.

Wytwarzamy około...

150 gatunków pieczywa!

Firma wytwarza około 150 gatunków pieczywa zarówno wyrobów piekarniczych, ciastkarskich oraz cukierniczych. Odbiorcami naszych produktów są sklepy spożywcze, punkty małej gastronomii, restauracje oraz przedszkola i szkoły. Naszymi dobrymi klientami są także osoby zaopatrujące się w naszych sklepach firmowych. Do produkcji używamy wysokiej jakości surowców, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Stawiamy na tradycję i walory smakowe naszych wyrobów. Stałym celem firmy jest osiągnięcie i utrzymanie wysokiego poziomu jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego żywności. Wdrożyliśmy system bezpieczeństwa zdrowotnego oparty na analizie zagrożeń i krytycznych punktów kontroli HACCP, zgodnie z jego 7 zasadami określonymi w Kodeksie Żywnościowym.

Zatrudniamy ponad...

40 pracowników

W chwili obecnej zatrudniamy 47 osób oraz szkolimy kilku uczniów w zawodach ciastkarz i piekarz, zapewniamy też pracę osobom świadczącym nam usługi transportowe na terenie regionu. Przedsiębiorstwo nasze jest członkiem Izby Rzemieślniczej w Zielonej Górze oraz jest także członkiem Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa Rzeczypospolitej Polski. W swoich działaniach staramy się wykazywać odpowiedzialność społeczną angażując się w organizowane akcje charytatywne. Naszym celem jest dążenie do tego, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z jakości oferowanych przez nas wyrobów. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom w zakresie pieczywa, produktów cukierniczych oraz obsługi klienta.

Szukasz naszego sklepu? Zapraszamy!

Znajdź sklep
REMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

ul. Dąbrowskiego 45
65-021 Zielona Góra
NIP 929 005 25 98
REGON 970002440

Kadry i Księgowość

e-mail: piekarnia@piekarniarema.pl
tel. 68 327 24 81
tel. 884 002 563

Numery Wewnętrzne

*3131 - Kadry i Księgowość
*3939 - Sklep Firmowy
*4040 - Kierownik Produkcji

Produkcja i Sprzedaż

e-mail: piekarnia@piekarniarema.pl
tel. 68 327 24 85
tel. 884 002 583 - Kierownik
tel. 884 002 810 - Spedycja

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Piekarnia i Cukiernia REMA nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu